ویلچر برقی
ویلچر برقی:بررسی انواع ویلچر برقی موجود در بازار ایران در سایت ناجی طب

ویلچر برقی و بررسی انواع موجود در بازار

ویلچر برقی

ویلچر برقی : در این بخش سعی شده است تا به مرور انواع ویلچر های برقی موجود در بازار ایران تحلیل شود. مطالب این بخش به مرور کامل تر می گردد.

ویلچرهای kiayang

ویلچر های برقی کایانگ شامل مدلهای بسیار مختلفی در بازار ما هستند. این ویلچرها ساخت کشور چین هستند.  شرکت کایانگ دارای سابقه طولانی در تولید ویلچر های برقی است. کیفیت ویلچرهای برقی این شرکت کاملا متفاوت با دیدگاه متداول در رابطه با کالاهای چینی است. بسیاری از محصولات این شرکت به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود. محصولات این شرکت به نصب سایر محصولات موجود در بازار داری قیمت مناسبی هستند.

ویلچر های برقی Comfort

این ویلچر های برقی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. این ویلچرها ساخت کشور تایوان است. تولیدات کامفورت دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و به همین دلیل قیمت نسبتا بالاتری دارند.

 

ویلچرهای برقی ایرانی مانندStar120  و ویلچر های فراتک

در حال حاضر شرکتهای مختلفی در داخل ایران نیز اقدام به مونتاژ ویلچرهای برقی می نمایند. در این میان ویلچر های Star120 و ویلچرهای فراتک را می توان نام برد. هر دوی این گروه از ویلچرها دارای کیفیت مناسبی هستند. از سوی دیگر دارای قیمت به نسبت مناسب تری نسبت به مدلهای وارداتی هستند. انچه که لازم است در رابطه با ویلچرهای برقی ایرانی بدانید اینست که این شرکتها خود اقدام به تولید تمامی قطعات این ویلچرها نمی کنند بلکه قطعات اصلی آنها مانند موتور، کنترلر و باتری ها عمدتا وارداتی هستند. از این رو شاید نتوان آنکونه که از اسم آنها بر می آید ویلچر ایرانی دانست. اما در هر صورت تولیدان ایرانی دارای کیفیت مناسبی هستند و می توان در این موارد امیدوار بود که خدمات مناسبی را در این حوزه نیز فراهم اورند.

ویلچرهای برقی A&I

این ویلچرهای برقی ساخت تایوان را در بازار نمی توان پیدا کرد. این ویلچرهای برای معلولین سازمان بهزیستی وارد ایران می شود. این ویلچرهای برقی از نظر کیفیت ساخت دارای کیفیت بسیار مناسبی هستند بگونه ای که به کشورهای اروپایی نیز صادر می شوند. قیمت این محصولات در مقایسه با سایر ویلچر های برقی بسیار بالاست. کیفیت و قدرت موتورهای این ویلچرها بگونه ای است که براحتی می توان از آنها برای مسیرهای ناهموار و خاکی نیز استفاده کرد.

 

 ویلچر های برقی Meyra

شرکت میرای آلمان شرکتی پیشرو در صنعت تولید ویلچر های برقی، ساده  و ورزشی در دنیا است. شاید در رابطه با کیفیت ویلچر های میرا بهتر باشد توضیحی ندهیم زیرا که در بازار خود یکه تاز است. محصولات تولید این شرکت دارای قیمت نسبتا بالایی نیز هستند.

در ایران بیشتر ویلچرهای ساده میررا در بازار مشاهده می شود. این ویلچر ها را دو قیمت می توان در بازار مشاده کرده. ویلچرهای که مستقسما از آلمان وارد شده و در بازار به فروش میرسند این ویلچرها دارای قیمت بسیار بالایی در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار هستند. و ویلچرهایی که توسط سازمانهای دولتی برای جانبازان و معلولین خریداری شده اند، که بخش زیادی از این ویلچرها در مواردی که جانبازان و معلولین به آنها نیازی ندارند در بازار توسط فروشندگان به فروش می رسند. از این رو اگر در فروشگاهی با این ویلچر ها مواجه شویم، قیمت بسیار پایین آنها ما را متعجب خواهد کرد.

برخی از مدلهای برقی ویلچرهای برقی میرا نیز در بازار وجود دارد که اکثرا استفاده شده اند.  اما با توجه به قیمت مناسب خود می توانند گزینه خوبی برای خریداران باشند.

 

ویلچر های برقی Levo

شرکت لوو سابقه بسیار بالایی در تولید ویلچر های برقی دارد و محصولات تولیدی این شرکت در تمامی بازارهای دنیا شناخته شده است. این ویلچر ها در کشور سوئیس ساخته می شود. ظرافت، استحکام، کارایی و زیبایی ویژگیهایی نیستند که این شرکت در معرفی خود برگزیده است. مشتریانی که محصولات این شرکت را خریداری نموده اند نیز به این ویژگی ها اذعان دارند. قیمت تولیدات این شرکت به نسبت بسیار بالاست. ویلچرهای ایستای اسن شرکت بسیار معروف بوده و از نظر فروش جز ویلچر های ایستای پرفروش در دنیا محصوب می گردد.

با توجه به قیمت بسیار بالای این ویلچر ها واردکنندگان اقدام به وارد کردن این ویلچر ها نمی نمایند. از این رو در برخی از موارد سازمانهای دولتی برخی از مدلهای ایستا این شرکت را برای معلولین و جانبازان وارد می نمایند. معلولین و جانبازانی که شاید به هر دلیلی این ویلچرها را نیاز ندارد آنها را در بازار به فروشندگان می فروشند. از این رو اگر در بازار با قیمتهای بسیار ناچیز این

ویلچرها مواجه شدید دیگر تعجب نکنید چون علت آن را می دانید.

 

چند نکته در رابطه با خرید ویلچرهای برقی

 

خدمات پس از فروش و گارانتی: عملا در حوزه خرید ویلچیرهای برقی خدمات پس از فروش و گارانتی چندان تعریف شده نیست.

موتورهای برقی حرکت دهنده این ویلچرها عمدتا در سالهای اولیه استفاده به ندرت خراب می شوند و نیازی به تعمیر نخواهند داشت.

کنترلرهای ویلچر برقی نیز اگر در ابتدای استفاده مشکلی نداشته باشند می توانید با خیال راحت تا سالها از آن استفاده نماید. این نکته را بدانید که اگر کنترلر ویلچر شما خراب شود شاید دیگر نتوان ان را تعمیر کرد و تنها می توان آن را تعویض نمود. انواع مختلف این کنترلرها در بازار وجود دارد و شما دیگر نیازی به نکرانی در این حوزه نخواهید داشت.

باطری های ویلچر برقی که دارای عمر مفید هستند و پس از اتمام این دوره می بایست با باطری های جدید تعویض شوند.

چرخهای ویلچر برقی: چرخهای ویلچرهای برقی عمدتا در اندازه های استانداری تولید می شوند و می توان نمونه چرخهای آنها را در بازار پیدا کرد.

روش خرید ویلچر برقی

جهت خرید ویلچر برقی شما می توان به سایت فروشگاه ناجی طب به آدرس زیر مراجعه نمایید.

www.najiteb.com

درباره ی najiteb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =